MOR YATIRIM

Mor Danışmanlık; güçlü finans kaynakları ile günümüz insanının ihtiyaç duyduğu teknoloji, enerji, güvenlik ve savunma gibi ihtiyaçlarına modern ve vizyoner bir bakış açısıyla cevap verecek yenilikçi yatırımlarda bulunarak, hayata değer katmaktadır. 

 

Mor Danışmanlık; Amerika, Çin ve Avrupa ülkelerinde dünyaca bilinen yatırım ve fonlama devi kuruluşlar ile güçlü ortaklıklara imza atarak, ülkemizde ve dünya genelinde iş alanlarında doğan fırsatları uluslararası arenaya taşımaktadır. Uluslararası yatırımcıları, Türk iş ortakları ile bir araya getiren ve genişleyerek büyüyen başarılı ortaklıklar yaratmaktadır. Yarattığı fırsat ortamları ile yatırımlarında, paydaşları nezdinde her zaman güç, güven ve referans kaynağı olmayı başarmaktadır.

 

MOR GROUP olarak, yatırım alanında kalıcı başarının formülü bizim için; kurumsallaşma, sürekli öğrenme, vizyonerlik, ilkeli ve kontrollü büyüme demektir. Global ticaret arenasında hızla gelişen pazarları çabuk algılayan ve analiz eden bir anlayışla, yurt içi ve yurt dışı projelerde dünyaca tanınmış uluslararası iş ortakları ile yatırımlar yapmaktadır.  

 

Mor Danışmanlık, sahip olduğu güç, özkaynaklar, donanım ve bilgi birikimiyle Türkiye’de ve dünyada öncülük edecek çeşitli yatırım projelerinin altına imzasını atmaktadır. Mor Group’a ve paydaşlarına kalıcı değerlerler kazandırmaktadır. Mor Danışmanlık olarak,  kendimiz ve ülkemiz için değer oluşturacak farklı yatırımları hayata geçirmeyi, amacımız olarak özetleyebiliriz.

+90 212 215 55 41 pbx
info@morgroup.com.tr
LinkedinTwitterFacebook
Web Tasarım, İnternet Site Tasarımı, Web Yazılım