İNŞAAT

Mor İnşaat seçkin mimarinin şekillendirdiği projelerinde; modern, konforlu ve lüks olanaklar sunarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır. Çevre dostu, kaliteli ve ileri teknoloji ile donatılmış yapılar inşa ederek yatırımcılarına değer katmayı ilke edinip, ulusal ve uluslararası ödüller almaya aday projeler üreterek, sektörde saygın bir şirket olmayı hedeflemiştir.
 

Grubumuz teknolojik imkânlarla donatılmış, kalitesi dünya standartlarını yakalayan yapılar, A+ konut, residence, ofisler, alış veriş merkezleri, fabrikalar, siteler, villalar geliştirmenin yanı sıra yol ve baraj gibi altyapı projelerine de odaklanmıştır.
 
Müşteri memnuniyetinin kaliteye bağlı olduğuna inanan Mor İnşaat, müşterilerini memnun etmek için kaliteli ürün sunan tedarikçiler, en prestijli çözüm ortakları ve donanımlı personel ile çalışmakta, kendini sürekli geliştirmekte ve bu alanda eğitimler verecek kapasitede danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır.
 
Mor İnşaat uygulamaya koyduğu ilkeleri bir zorunluluk değil, bir gereklilik olarak kabul etmektedir. Ayrıntılara verdiği önem ve yüksek kalitedeki çözümleri ile müşterilerine benzersiz olanaklar sunan Mor İnşaat, “Hayat burada yaşamaya değer” diyeceğiniz projeler sunmaya devam edecektir.

+90 212 215 55 41 pbx
info@morgroup.com.tr
LinkedinTwitterFacebook
Web Tasarım, İnternet Site Tasarımı, Web Yazılım